HAPPY SALE HAPPY SALE
-30%
1 metams REGISTRACIJA IR ATNAUJINIMAS
akcijos negali būti derinamos

Geriausi stock pasiūlymai iš 150 šalių

Daugiau nei 100 000 patenkinti naudotojai

Pasiūlymai pigesni net iki 90 nuo pradinės kainos

Tiesioginis kontaktas su perpardavėjais ir didmenininkais

Odos sofų didmeninė prekyba

(38 pasiūlymai)
Fleckeris
4,97 € /vienetas

Fleckeris

42 vnt.
Naujas | A-Ware

Odos sofų ir kėdžių yra laiko išbandyti baldų elementai, priduriantys elegancijos ir žavumo bet kokiam interjerui. Jei esate mažmenininkas, ieškantis itin patrauklių didmeninės prekybos pasiūlymų, Merkandi yra puikus sprendimas jums. Mūsų B2B prekybos platforma siūlo nepaprastus pasiūlymus iš patikimų odos sofų tiekėjų visame pasaulyje. Susipažinkite su jais dabar.

Didmeninė odos sofų prekyba - atitinka jūsų klientų poreikius

Merkandi yra idealus pasirinkimas tiems, kurie nori įtraukti aukščiausios kokybės odos sofų didmeninę prekybą į savo asortimentą. Mes siūlome platų spalvų ir dizainų pasirinkimą, garantuodami, kad rasite tobulą variantą atitinkantį jūsų klientų lūkesčius. Visos mūsų odos sofos yra pagamintos iš aukščiausios kokybės medžiagų, užtikrinančių jų ilgaamžiškumą ir patvarumą. Naršykite per mūsų dabartinius pasiūlymus ir raskite tiek naujas, tiek naudotas sofos, kai kurios iš jų net gautas iš išpardavimų ar likvidacijos atsargų. Šie pasiūlymai yra nepakartojami, todėl nepamirškite veikti greitai!

Pirkti odos sofas didmeninėmis partijomis dar niekada nebuvo taip lengva arba taip pigu. Merkandi tiesiogiai sujungia jus su patikimais didmenininkais, suteikiančiais galimybę pirkti už drastiškai sumažintas kainas. Šie odos sofų platintojai yra iš įvairių pasaulio kraštų. Tačiau nereikia jaudintis dėl atstumo ar kalbos barjero. Mes turime savo būdų, kaip tai įveikti.

Kai esate pasiruošę pirkti, tiesiog užsiregistruokite mūsų prekybos platformoje. Tai leis jums pasiekti didmeninės odos sofų platintojų kontaktinę informaciją, palengvinant tiesioginio bendravimo pradžią ir sandorio sudarymą.

Didmeninės odos kėdės - platus pasirinkimas

Praplėskite savo produktų asortimentą ir pritraukite naujus klientus su aukštos kokybės odos sofomis ir kėdėmis. Merkandi siūlo platų pasirinkimą, kuris garantuoja, kad galėsite patenkinti bet kokius klientų poreikius ir biudžetą. Pasitelkiant įvairius tiekėjus, galite diversifikuoti savo asortimentą ir užmegzti naujas partnerystes su patikimais tiekėjais iš viso pasaulio.

Prisijunkite prie Merkandi jau šiandien, kad gautumėte didmeninės odos sofų pasiūlymus savo mažmeninės prekybos verslui. Pasinaudokite mūsų platformos saugumu ir patogumu, siekdami išplėsti savo tiekėjų tinklą ir padidinti pelną. Nepraleiskite progos - užsiregistruokite dabar, kad peržiūrėtumėte naujausius pasiūlymus ir susisiektumėte su geriausiais pramonės tiekėjais!

Nemokamas naujienlaiškis

Kasdieniai pranešimai apie naujas prekes ir naujienas Merkandi portale.