FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 metams REGISTRACIJA IR ATNAUJINIMAS
akcijos negali būti derinamos
14 Likusių nuolaidų skaičius

Geriausi stock pasiūlymai iš 150 šalių

Daugiau nei 100 000 patenkinti naudotojai

Pasiūlymai pigesni net iki 90 nuo pradinės kainos

Tiesioginis kontaktas su perpardavėjais ir didmenininkais

Likutinių prekių didmeninė prekyba

(342 pasiūlymai)

Ar norite rasti perteklinę aprangą didmeninėmis kainomis? Merkandi siūlo platų pasiūlymų asortimentą, kurio atsisakyti tiesiog neįmanoma. Pasinaudokite mūsų pigiais pasiūlymais ir papildykite savo prekių asortimentą nesirūpindami didele investicija. Su mūsų B2B prekybos platforma, galite lengvai ir greitai atrasti didmeninę perteklinės aprangos prekybą iš įvairių pasaulio šalių.

Didmeninė perteklinė apranga - atraskite puikius pasiūlymus

Merkandi suteikia unikalų galimybę įsigyti perteklinę aprangą didmeninėmis kainomis. Tai aukštos kokybės gaminiai iš geriausių gamintojų, kuriems nebėra poreikio. Dėl to galite juos įsigyti už labai mažas kainas. Mūsų B2B prekybos platformoje galite rasti madingą ir patogią aprangą, kuri tikrai patiks jūsų klientams.

Tarp daugybės Merkandi pasiūlymų yra vyriška, moteriška ir vaikiška apranga, taip pat aksesuarai ir avalynė. Šie gaminiai gaunami iš patikimų perteklinio tiekėjų iš viso pasaulio, kurie nori greitai ir efektyviai parduoti savo perteklinę aprangą. Merkandi perteklinės aprangos įsigijimas gali būti puiki galimybė mažmenininkams, siekiantiems įvairinti savo prekių asortimentą be papildomų investicijų.

Perteklinės prekių platintojai - atraskite jų pasiūlymus

Merkandi svetainėje galite lengvai susisiekti su perteklinės prekių pardavėjais. Tačiau tam būtina užsiregistruoti mūsų prekybos platformoje. Tai būtina dėl to, kad mes tiesiogiai susiejame pirkėjus su pardavėjais, siekdami užtikrinti saugų ir sklandų pirkimo procesą. Kaip registruotas vartotojas, gausite prieigą prie atskirų pardavėjų kontaktinės informacijos, kas leis Jums efektyviai ir greitai pirkti.

Merkandi - optimali vieta rasti perteklinės prekių platintojus. Mūsų prekybos platforma sukurta Jums padėti atrasti patraukliausius rinkos pasiūlymus. Patogia Merkandi sąsaja galėsite lengvai naršyti tarp įvairių pasiūlymų ir atrasti tai, kas geriausiai tinka Jūsų verslui. Galite pasikliauti aukštos kokybės produktais už patrauklias kainas.

Prisijunkite prie mūsų jau dabar, kad galėtumėte pasinaudoti visomis Merkandi siūlomomis galimybėmis. Plėskite tiekėjų tinklą ir praturtinkite savo asortimentą aukščiausios kokybės perteklinėmis prekėmis. Registruokitės jau dabar ir aplenkite konkurentus!

Nemokamas naujienlaiškis

Kasdieniai pranešimai apie naujas prekes ir naujienas Merkandi portale.