FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 metams REGISTRACIJA IR ATNAUJINIMAS
akcijos negali būti derinamos
14 Likusių nuolaidų skaičius

Geriausi stock pasiūlymai iš 150 šalių

Daugiau nei 100 000 patenkinti naudotojai

Pasiūlymai pigesni net iki 90 nuo pradinės kainos

Tiesioginis kontaktas su perpardavėjais ir didmenininkais

Saulės Komplektų Platintojai

(80 pasiūlymai)

Saulės energija tampa vis populiaresne kaip atsinaujinantis ir tvarus energijos šaltinis. Jei norite pasiūlyti savo klientams saulės komplektus, „Merkandi“ yra vieta, kurioje galite rasti geriausius pasiūlymus. Mūsų B2B prekybos platformoje rasite platų didmeninės prekybos produktų pasirinkimą už prieinamą kainą. Perkant dideliais kiekiais, galite sutaupyti su mumis.

Saulės komplektai didmeninė prekyba - raskite geriausius pasiūlymus rinkoje

Didėjant paklausai saulės energijai, verslui atsiranda daug galimybių plėsti savo pasiūlymus. Ar esate mažmenininkas, montuotojas ar platintojas, per „Merkandi“ galite rasti geriausius saulės komplektų pasiūlymus. Mūsų prekybos platforma jungia jus su patikimais tiekėjais iš viso pasaulio, todėl lengva rasti tinkamus produktus už tinkamą kainą.

Perkant saulės komplektus dideliais kiekiais, galite sutaupyti ir padidinti savo pelno maržą. „Merkandi“ siūlo platų atsparių modelių asortimentą, įskaitant saulės baterijas, invertorius ir kitus priedus. Galite rinktis iš skirtingų prekių ženklų, dydžių ir specifikacijų, atitinkančių jūsų klientų poreikius. Mūsų platforma palengvina kainų ir savybių palyginimą, todėl galite priimti informuotus sprendimus ir gauti geriausią vertę už savo pinigus.

Didmeniniai saulės komplektai - patogios ir prieinamos parinktys

Norėdami atlikti pirkimą, turėsite sukurti paskyrą mūsų prekybos platformoje. Tai suteiks jums prieigą prie tiekėjų kontaktinės informacijos, leisiantys jums tiesiogiai bendrauti su jais. Galite aptarti sandorio detales, tokius kaip kainodara, pristatymas ir mokėjimo parinktys. Su „Merkandi“ galite pirkti saulės komplektus pasitikėdami, kad bendraujate su patikimais tiekėjais.

Dėkoju, kad mūsų platforma prieinama keliomis kalbomis, lengvai bendrausite su pardavėjais iš kitų šalių. Nepaleiskite progos pasiūlyti savo klientams saulės komplektų. Prisijunkite prie „Merkandi“ šiandien ir pradėkite naršyti mūsų platų didmeninių modelių pasirinkimą. Su mūsų platforma galite rasti geriausius pasiūlymus, plėsti savo verslo tinklą ir prisidėti prie tvarios ateities. Nelaukite nė minutės ir sukurkite paskyrą dabar!

Nemokamas naujienlaiškis

Kasdieniai pranešimai apie naujas prekes ir naujienas Merkandi portale.