FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 metams REGISTRACIJA IR ATNAUJINIMAS
akcijos negali būti derinamos
25 Likusių nuolaidų skaičius

Geriausi stock pasiūlymai iš 150 šalių

Daugiau nei 100 000 patenkinti naudotojai

Pasiūlymai pigesni net iki 90 nuo pradinės kainos

Tiesioginis kontaktas su perpardavėjais ir didmenininkais

Radijo stoties rinkinys CB TTi TCB-550 + Antena PNI ML100

57,31 € /vienetas kaina be mokesčio

Statusas
Pasiūlymas nebegalioja
Minimalus užsakymas
1 vienetų
Esama kiekis
1 menas
Šalis
Rumunija
Prekių grupė
Naujas | A-Ware  
Pristatymo laikas
5 nap
SKU:
TTI-PACK13
EAN:
5949066504839
Paskutinis atnaujinimas
prieš 10 mėnesių

Dabartiniai pasiūlymai iš šios kategorijos
Pasiūlymo aprašymas


Teisinė galia 4W
Radijo stotis CB TTi TCB-550 atitinka Rumunijoje galiojančius teisės aktus, suderintus su Europos normomis, turėdama maksimalią leistiną teisinę galią 4 W.

Automatinis girgždėjimas - DSS
Viena iš geriausiai parduodamų stočių Rumunijoje ir Europoje, ji išsiskiria savo mažu dydžiu, paprastu naudojimu ir puikiu našumu tiek priimant, tiek transliuojant "Infotrafic" kanaluose ir ne tik.

Kelių juostų
Stotis atitinka galiojančias Europos normas ir leidžia bendrauti 40 kanalų 27 Mhz dažnių juostoje, naudojamoje infotrafic.

40 kanalų
Stotis atitinka galiojančias Europos normas ir leidžia bendrauti 40 kanalų 27 Mhz dažnių juostoje, naudojamoje infotrafic.

FM/AM
TTi TCB-550 radijo stotis leis bendrauti abiejų tipų juostose: AM ir FM. Jame taip pat yra greitas tarptautinių avarinių ir informacinių kanalų parinkiklis, ty 9-19.

4 kontaktų mikrofonas
Radijo ryšys atliekamas simplex sistemoje mikrofono ir garsiakalbio pagalba: vienas kalba, o kiti klausosi. Mikrofonas yra normalaus dydžio, lengvai valdomas ir yra elektrifikuoto tipo su 4 kontaktų lizdu.

Cb PNI ML100 antenos veikimas
Produkto veikimas yra glaudžiai susijęs su techninėmis antenos charakteristikomis idealiomis surinkimo ir naudojimo sąlygomis: SWR < = 1,0, maksimali naudojama galia 400 W, varža 50 omų, nerūdijantis plienas ir kt.

Ryšio atstumas
Ryšio atstumas yra dar vienas lemiamas veiksnys įsigyjant ir naudojant CB anteną. Taigi ne didesnis kaip 12 km ryšio atstumas pasiekiamas idealiomis darbo sąlygomis: kalibruota antena, atviras laukas be kliūčių, stotis, kurios didžiausia teisiškai leistina galia yra 4 W, ir standartinis priėmimas. Bet kokia kliūtis, tokia kaip: kalvos, kalnai, pastatai, sienos, gali sumažinti šį atstumą.

Antenos ilgis
Antenos ilgis yra labai svarbus veiksnys, galintis turėti įtakos ryšio atstumui. Taigi, kuo ilgesnė antena, tuo didesnis diapazonas. PNI ML100 antenos ilgis yra 110 cm (įskaitant magnetinę bazę).

Magnetinė bazė
Pakuotėje esantis 120/PL magnetinis pagrindas yra su 4 m kabeliu, kurio pakanka antenai pastatyti ant kupolo, yra 125 mm skersmens ir galingas magnetas, suteikiantis antenai stabilumo net esant dideliam greičiui.

Pilnas paketas
Šis rinkinys yra paruoštas montuoti pakuotėje: antena, magnetinė bazė su kabeliu ir PL259 lizdas, imbus kalibravimui. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įdiegti anteną ant magnetinio pagrindo, prijungti ją prie CB radijo stoties ir padaryti kalibravimą, kad galėtumėte ją naudoti maksimaliu našumu.Nemokamas naujienlaiškis

Kasdieniai pranešimai apie naujas prekes ir naujienas Merkandi portale.