FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 metams REGISTRACIJA IR ATNAUJINIMAS
akcijos negali būti derinamos
3 Likusių nuolaidų skaičius

Geriausi stock pasiūlymai iš 150 šalių

Daugiau nei 100 000 patenkinti naudotojai

Pasiūlymai pigesni net iki 90 nuo pradinės kainos

Tiesioginis kontaktas su perpardavėjais ir didmenininkais

Moterų bateliai didmena

(51 pasiūlymai)

Jeigu ieškote patikimo tiekimo šaltinio savo batų parduotuvei, pažvelkite į pasiūlymus, prieinamus Merkandi. Čia rasite platų aukštos kokybės batų, žinomų prekių ženklų, asortimentą. Perkite moterų batelius didmenine prekyba už labai sumažintas kainas iš patikimų tiekėjų, esančių įvairiose šalyse.

Moterų batai urmu - lengvas ir patogus prieinamumas

Batai yra esminė kiekvienos moters spintos dalis. Jie puikiai tinka daugeliui progų, nuo neformalių išvykų iki oficialių renginių. Jei norite praturtinti savo pasiūlą moterų bateliais, pažvelkite į pasiūlymus, pateikiamus mūsų svetainėje. Tarp daugybės pigių moterų batelių, rasite įvairių stilių, spalvų ir dydžių batelius. Ir visus juos galite įsigyti už labai sumažintas didmeninės prekybos kainas. Aukštos kokybės batai tikrai sužadins jūsų klientų susidomėjimą.

Merkandi siūlo naujus ir grąžintus iš klientų batelius. Didmeninės kainos yra prieinamos mūsų platformos vartotojams, kurie anksčiau sukūrė paskyrą. Tai gali padaryti ne tik verslo klientai, bet ir individualūs asmenys.

Madingi batų tiekėjai moterims - ieškokite jų Merkandi

Prisijungę prie mūsų platformoje registruotų vartotojų, turėsite galimybę tiesiogiai bendrauti su tiekėjais. Tai būtina, nes Merkandi neparduoda. Ji veikia tik kaip nuoroda tarp didmenininkų ir mažmenininkų. Dėka platformos, galite greitai rasti madingų batų tiekėjus moterims ir su jais susisiekti. Jums tik reikia peržiūrėti pasirinkto tiekėjo kontaktinę informaciją ir susisiekti, kad aptartumėte sandorio detales.

Per Merkandi galite pirkti iš tiekėjų iš skirtingų šalių, nesijaudindami dėl kalbos barjero ar sunkumų, susijusių su ilgu atstumu. Tai todėl, kad platforma yra prieinama daugelyje kalbų ir efektyviai stebi sandorių saugumą ir efektyvumą.

Didmeninės moterų batų pardavėjai jums

Nebekalbėkite laiko ieškodami geriausių pasiūlymų internete. Merkandi rasite juos visus vienoje vietoje. Nuo šiol pirkimas taps lengvesnis ir patogesnis jums. Platus aukštos kokybės moterų batų asortimentas ir jų patrauklios kainos leis jums plėsti savo verslą ir išlikti konkurencingiems. Nelaukite ilgiau ir pažvelkite į didmenines moterų batų pardavėjas. Užsiregistruokite dabar, kad mėgautumėtes daugybe mūsų nario privilegijų!

Nemokamas naujienlaiškis

Kasdieniai pranešimai apie naujas prekes ir naujienas Merkandi portale.