Geriausi stock pasiūlymai iš 150 šalių

Daugiau nei 100 000 patenkinti naudotojai

Pasiūlymai pigesni net iki 90 nuo pradinės kainos

Tiesioginis kontaktas su perpardavėjais ir didmenininkais

Pigūs Atjaunoti Instrumentai

(1467 pasiūlymai)

Atjaunoti instrumentai gali būti puiki galimybė tiems, kurie nori sutaupyti pinigų savo pirkiniams. Jie siūlo kokybišką našumą mažesnėmis išlaidomis, palyginti su visiškai naujais įrankiais. Jei jums reikia atjaunotų įrankių, neieškokite toliau nei Merkandi. Mes siūlome platų didmeninės prekybos modelių asortimentą puikiomis kainomis. Tiesiog pasirinkite vieną iš galimų pigių atjaunotų įrankių ir nesivilkite su savo pirkimu.

Didmeninė prekyba atjaunotais instrumentais - įvairios puikios pasiūlymų

Mūsų prekybos platformoje rasite daugybę pasiūlymų iš tiekėjų, kurie specializuojasi atjaunotuose įrankiuose. Šie produktai buvo remontuoti ir atkurti į jų pradinę darbinę būklę, užtikrinant, kad jie veiktų taip pat gerai kaip ir nauji įrankiai. Pirkdami atjaunotus įrankius didmeninėje prekyboje, galite sutaupyti nemažai pinigų ir vis tiek gauti aukštos kokybės produktus.

Mūsų tiekėjai siūlo įvairių prekių ženklų, įskaitant Bosch, Makita ir Dewalt. Galite rasti ir puikių pasiūlymų dėl elektros įrankių, tokių kaip gręžtuvai, pjūklai ir atsuktuvai.  Mes turime platų rankinių įrankių asortimentą, įskaitant plaktukus, veržles ir plokštumos, taip pat oro įrankius, tokius kaip smūginiai veržliai, šlifuokliai ir šveitikliai.

Pirkite atjaunotus įrankius didmeninėje prekyboje - sutaupykite savo pinigus

Norėdami atlikti pirkimą, turėsite sukurti paskyrą mūsų prekybos platformoje. Tai leis jums peržiūrėti tiekėjų kontaktinę informaciją ir tiesiogiai susisiekti su jais. Aptarkite sandorio detales, užduokite bet kokius klausimus, kuriuos turite, ir sudarykite sandorį. Mūsų prekybos platforma veikia keliomis kalbomis, todėl bendravimas su tiekėjais iš skirtingų šalių yra lengvas ir patogus.

Pirkdami atjaunotus įrankius didmeninėje prekyboje per „Merkandi“, galite būti tikri dėl produktų kokybės. Mes užtikriname, kad visi mūsų platformoje esantys pasiūlymai yra iš patikrintų ir patikimų pardavėjų. Mes prioritizuojame jūsų sandorių saugumą, todėl galite apsipirkti ramiai. Nepraleiskite progos sutaupyti pinigų atjaunotais įrankiais. Prisijunkite prie mūsų prekybos platformos ir naršykite tarp galimų pasiūlymų. Sukurkite paskyrą dabar ir pradėkite pirkti atjaunotus įrankius didmeninėje prekyboje. Jūs tikrai rasite puikių pasiūlymų ir tuo pačiu išplėsite savo verslo tinklą.

Nemokamas naujienlaiškis

Kasdieniai pranešimai apie naujas prekes ir naujienas Merkandi portale.