FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 metams REGISTRACIJA IR ATNAUJINIMAS
akcijos negali būti derinamos
8 Likusių nuolaidų skaičius

Geriausi stock pasiūlymai iš 150 šalių

Daugiau nei 100 000 patenkinti naudotojai

Pasiūlymai pigesni net iki 90 nuo pradinės kainos

Tiesioginis kontaktas su perpardavėjais ir didmenininkais

Auskarai didmena

(124 pasiūlymai)

Daugelis moterų negali įsivaizduoti išeinančios iš namų be auskarų. Tai populiari madinga aksesuarų, kuri gali keisti stiliaus charakterį. Jie gali pridėti elegancijos, stiliaus ir asmenybės bet kokiam aprangos deriniui. Merkandi rasite daugybę pasiūlymų su didmenine prekyba auskarais. Tai nuostabūs sandėriai pardavėjams. Papildykite savo asortimentą įdomiais auskarais, kad pritrauktumėte dar daugiau klientų nei anksčiau. Pirkti juos dideliais kiekiais ir už labai mažas kainas.

Didmeniniai auskarai - kelios progos jums

Ieškoti patikimų tiekėjų ir kokybiškų produktų savo pasiūlymui gali būti tikra iššūkis. Taip pat tai dažnai užima daug laiko. Laimei, yra sprendimas. Viskas, ką reikia padaryti, tai naudotis mūsų prekybos platforma, kurioje, be kitų dalykų, rasite daugybę sandėrių su auskarais didmeninės prekybos kiekiais. Jie ateina iš tiekėjų iš viso pasaulio. Čia galite rasti juos visus vienoje vietoje. 

Merkandi garantuoja itin platus auskarų pasirinkimą, prieinamą už labai mažas kainas. Jus galite juos lengvai, greitai ir patogiai pirkti, sumažindami savo išlaidas ir užtikrindami didelius pelnus. Kai kurie produktai yra gauti iš likvidacijos atsargų ar išpardavimų, todėl jie dar labiau patraukliai kainuoja. Mūsų B2B prekybos platformos tikslas yra sujungti pardavėjus su pirkėjais, leidžiant jums išplėsti savo verslo tinklą ir suteikti prieigą prie geriausių sandėrių, nepriklausomai nuo atstumo, kuris jus skiria nuo tiekėjų, ar kalbos barjero.

Didmeniniai auskarai - raskite naujų tiekėjų

Merkandi rasite pasiūlymų su spalvingais, originaliais auskarais, taip pat minimalistiniais, klasikiniais modeliais. Pasirinkite geriausius sandėrius jums ir nedvejokite juos pirkti. Tačiau norėdami atlikti pirkimą, jums reikės paskyros mūsų prekybos platformoje. Skirkite kelias akimirkas, kad ją sukurtumėte. Tai suteiks jums galimybę peržiūrėti tiekėjų kontaktinius duomenis. Tik tada galima tiesiogiai susisiekti su jais.

Jei nesukursite paskyros Merkandi, pigių auskarų didmeninės prekybos pirkti nebus įmanoma. Jums teks naršyti tik esamose pasiūlymose. Susisiekę su didmenininku galite suderinti sandorio detales ir sudaryti sandėrį. Būkite tikri, kad bendravimas bus lengvas ir efektyvus. Tai todėl, kad mūsų prekybos platforma yra daugiakalbė, kad palengvintų supratimą tarp mūsų vartotojų.

Prisijunkite prie mūsų, kad padarytumėte savo pasiūlymą patrauklesniu ir gautumėte prieigą prie unikalių galimybių. Susisiekite su daugybe mažmenininkų. Raskite naujų tiekimo šaltinių. Tai gali suteikti jums reikšmingą konkurencinį pranašumą ir padidinti jūsų rinkos sėkmės galimybes. Dėka Merkandi, taip pat saugiau pirksite auskarus didmeninės prekybos kiekiais. Nelaukite ilgiau ir prisiregistruokite jau šiandien!

Nemokamas naujienlaiškis

Kasdieniai pranešimai apie naujas prekes ir naujienas Merkandi portale.