FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 metams REGISTRACIJA IR ATNAUJINIMAS
akcijos negali būti derinamos
7 Likusių nuolaidų skaičius

Geriausi stock pasiūlymai iš 150 šalių

Daugiau nei 100 000 patenkinti naudotojai

Pasiūlymai pigesni net iki 90 nuo pradinės kainos

Tiesioginis kontaktas su perpardavėjais ir didmenininkais

Žiedai didmena

(161 pasiūlymai)

Apyrankės yra būtinas kiekvienos moters aksesuaras, taip pat gali būti įdomus papildymas vyriškoms ir vaikiškoms aprangoms. Mūsų B2B prekybos platformoje rasite daugybę pasiūlymų su didmeniniais produktais, pagamintais iš įvairių medžiagų, tokių kaip metalas, plastikas ir silikonas. Pirkti juos didmena už didmenines kainas, kad galėtumėte pasipildyti savo parduotuvės asortimentą įvairiomis modeliomis, spalvomis ir stiliais. Pasinaudokite galimybėmis, kurias siūlo Merkandi, ir jau dabar skatinkite savo verslą!

Didmeninė apyrankių prekyba - gaukite geriausius pasiūlymus

Didmeninė pirkimas yra vienas iš ekonomiškiausių būdų tiekti prekes į savo parduotuvę. Tai ypač pasakytina apie dekoratyvinius aksesuarus, tokius kaip apyrankės. Mūsų B2B prekybos platformoje rasite daugybę pasiūlymų su didmeniniais modeliais didmena, paruoštais pridėti prie jūsų asortimento. Galite rinktis iš įvairių medžiagų, spalvų ir dizainų, atitinkančių jūsų klientų poreikius ir pageidavimus.

Be to, perkant per Merkandi, jūs gausite prieigą prie daugybės nuostabių pasiūlymų iš įvairių šalių visame pasaulyje. Rasi tiekimo šaltinius, siūlančius naujas, naudotas ir atnaujintas didmenines apyrankes, gautas iš likvidacijos atsargų ar išpardavimų. Tai puikus būdas sumažinti išlaidas ir padidinti maržas.

Apyrankių platintojai - raskite patikimus tiekėjus

Jei norite rasti patikimus didmeninių apyrankių tiekėjus, Merkandi yra puiki vieta jums. Galėsite tiesiogiai susisiekti su jais, aptarti sandorio smulkmenas ir atlikti pirkimą. Viskas, ką turite padaryti - sukurti paskyrą mūsų prekybos platformoje. Tai ne tik suteiks jums prieigą prie platios apyrankių platintojų gamyklų, bet ir padidins jūsų sandorių saugumą.

Taip pat galite išplėsti savo kontaktų ir tiekėjų tinklą iš įvairių pasaulio šalių. Merkandi palengvina bendravimą su verslo partneriais iš skirtingų šalių, teikdama daugiakalbę pagalbą.

Mūsų platformoje esančių didmeninių apyrankių asortimentas tikrai jus nustebins. Rinkitės iš įvairių medžiagų, tokių kaip metalas, plastikas, silikonas ir oda, bei iš daugybės spalvų ar stilių. Taip jūs lengvai išsiskirsite savo pasiūlymu nuo konkurentų ir patenkinsite reikliausių klientų poreikius.

Prisijunkite prie registruotų Merkandi vartotojų, kad mėgautumėtės efektyvia ir saugia prekyba. Sukurkite paskyrą šiandien ir pasinaudokite geriausiais didmeninių apyrankių pasiūlymais, kad augintumėte savo verslą ir pasiektumėte sėkmę rinkoje.

Nemokamas naujienlaiškis

Kasdieniai pranešimai apie naujas prekes ir naujienas Merkandi portale.