HAPPY SALE HAPPY SALE
-30%
1 metams REGISTRACIJA IR ATNAUJINIMAS
akcijos negali būti derinamos

Geriausi stock pasiūlymai iš 150 šalių

Daugiau nei 100 000 patenkinti naudotojai

Pasiūlymai pigesni net iki 90 nuo pradinės kainos

Tiesioginis kontaktas su perpardavėjais ir didmenininkais

Klubų didmeninė prekyba

(17 pasiūlymai)

Klubo Kolbos yra klasikinis aksesuaras, kuris puikiai tinka įvairioms renginiams ir ypatingoms progoms. Jie taip pat idealiai tinka dovanų komplektui, todėl daugelis pardavėjų mielai juos įsigyja. Merkandi svetainėje jums pateikiamas platūs Klubo Kolbos pasirinkimai didmeninėje prekyboje už patrauklias kainas. Pasinaudokite gausiais pasiūlymais ir praturtinkite savo asortimentą stilingais ir praktiškais aksesuarais.

Didmeninė Klubo Kolbos prekyba - tiesiog sukurti renginiams ir progoms

Mūsų B2B prekybos platforma yra puiki vieta naujiems tiekimo šaltiniams atrasti jūsų verslui. Čia jūsų laukia platūs Klubo Kolbos pasirinkimai, siūlomi įvairiais dydžiais, dizainais ir medžiagomis. Jie puikiai tinka vestuvėms, korporatyviniams renginiams ir kitoms ypatingoms progoms. Galite juos pasiūlyti kaip dovanas ar suvenyrus. Dėl patrauklių kainų, galite gauti didelį pelną, pateikdami savo klientams aukštos kokybės prekes.

Merkandi svetainėje prieinamos Klubo Kolbos yra iš patikimų pardavėjų iš įvairių pasaulio šalių. Galite lengvai naršyti per daugybę nebrangių Klubo Kolbos ir pasirinkti geriausias jums. Kai kurios kolbos yra pagamintos iš nerūdijančio plieno, o kitos - iš odos ar kitų medžiagų. Taip pat prieinami įvairūs dizainai, nuo klasikinių iki modernių ir madingų.

Didmeninė prekyba Klubo Kolbomis - įvairių dizainų ir medžiagų

Norint atlikti pirkimą, būtina sukurti paskyrą mūsų prekybos platformoje. Tai leis jums gauti prieigą prie didmenininkų kontaktų, suteiks galimybę tiesiogiai susisiekti su jais ir suderinti sandorio smulkmenas. Naudojant Merkandi, Klubo Kolbų didmeninė prekyba taps saugi ir patogi, be jokių rūpesčių dėl nesąžiningų tiekėjų ar bendravimo problemų.

Prisijunkite prie mūsų, atraskite naujus partnerius savo verslui ir praplėskite savo kontaktų tinklą. Pasinaudokite gausiais pasiūlymais ir praturtinkite savo asortimentą kokybiškomis prekėmis. Su Merkandi įsigysite Klubo Kolbas iš didmenininkų visame pasaulyje. Nebeuždelkite - sukurti paskyrą ir atlikti sėkmingą pirkimą galite jau šiandien!

Nemokamas naujienlaiškis

Kasdieniai pranešimai apie naujas prekes ir naujienas Merkandi portale.