FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 metams REGISTRACIJA IR ATNAUJINIMAS
akcijos negali būti derinamos
17 Likusių nuolaidų skaičius

Geriausi stock pasiūlymai iš 150 šalių

Daugiau nei 100 000 patenkinti naudotojai

Pasiūlymai pigesni net iki 90 nuo pradinės kainos

Tiesioginis kontaktas su perpardavėjais ir didmenininkais

Rankinių didmeninė prekyba

(1133 pasiūlymai)

Rankinės bei piniginės yra neatsiejami daugelio moterų aksesuarai, kurie ne tik papildo aprangą, bet ir leidžia pasiimti visus reikalingus daiktus. Būtent todėl jos yra esminės bet kuriame prekybos centre. Merkandi siūlo platų rankinių ir piniginių asortimentą didmenine prekyba. Nepraleiskite progos praturtinti savo prekių katalogą kokybiškais produktais už prieinamas kainas.

Didmeninė rankinių prekyba - atraskite mūsų pasiūlymus

Stilingų ir praktiškų rankinių bei piniginių paieška gali tapti tikru išbandymu. Tačiau, nesijaudinkite, Merkandi sukurta būtent tam – čia rasite platų pasiūlymų spektrą iš viso pasaulio didmenininkų. Pasinaudokite proga ir įsigykite kokybiškus produktus už patrauklią kainą. Mūsų kataloge galite rinktis iš įvairių modelių, dizaino ir dydžių. Be to, tarp mūsų nuolaidų rasite tiek prekių ženklų, tiek nepažymėtų daiktų, taip pat daiktų, pagamintų iš skirtingų medžiagų.

Norint atlikti pirkimą, būtina užsiregistruoti mūsų B2B prekybos platformoje. Tik tuomet galėsite peržiūrėti tiekėjų kontaktinę informaciją ir aptarti su jais sandorio detales. Tai yra lengvas ir patogus būdas įsigyti rankines ir pinigines didmena. Naršykite mūsų pasiūlymuose ir rinkitės geriausius variantus.

Didmeninės piniginės ir rankinės - aukščiausios kokybės prekės už prieinamą kainą

Merkandi garantuoja didmeninės prekybos produktų, kurie yra prieinami mūsų platformoje, kokybę. Bendradarbiaujame tik su patikimais ir išbandytais tiekėjais. Tai reiškia, kad galite įsigyti didmeninės prekybos rankines ir pinigines be jokio rūpesčio dėl jų kokybės. Be to, mes siūlome labai konkurencingas kainas, kurios padės jums maksimaliai padidinti pelną. Su Merkandi jūs lengvai užmegzsite naujus verslo ryšius su didmenininkais iš skirtingų šalių visame pasaulyje. Dėl mūsų daugiakalbės platformos, bendravimas su jais bus paprastas ir efektyvus. Be to, galite būti užtikrinti, kad visos operacijos yra saugios, kas yra labai svarbu internetinės prekybos pasaulyje.

Nesitaupykite laiko ieškodami patikimų ir kokybiškų produktų tiekėjų. Pasinaudokite Merkandi pasiūlymais ir įsigykite didmeninės prekybos rankines ir pinigines už patrauklią kainą. Prisijunkite prie mūsų dabar ir plėskite savo verslą kartu su mumis!

Nemokamas naujienlaiškis

Kasdieniai pranešimai apie naujas prekes ir naujienas Merkandi portale.