FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 metams REGISTRACIJA IR ATNAUJINIMAS
akcijos negali būti derinamos
3 Likusių nuolaidų skaičius

Geriausi stock pasiūlymai iš 150 šalių

Daugiau nei 100 000 patenkinti naudotojai

Pasiūlymai pigesni net iki 90 nuo pradinės kainos

Tiesioginis kontaktas su perpardavėjais ir didmenininkais

Didmeninė Prekyba Xbox 360

(107 pasiūlymai)

Xbox 360 žaidimų konsolė tapo daugelio namų būtine dalimi. Jei norite juos pirkti didmeninėmis kainomis, esate atėję į tinkamą vietą. Merkandi rasite daugybę pasiūlymų didmeninėms modelių versijoms, leidžiančių papildyti žaidimų konsolių atsargas konkurencingomis kainomis. Mūsų B2B prekybos platforma padės jums susisiekti su tiekėjais iš viso pasaulio ir įgyti naujų partnerių jūsų verslui.

Didmeninė prekyba Xbox 360 - raskite patikimus tiekėjus

Ar esate mažmenininkas? Pasinaudokite puikiais pasiūlymais mūsų prekybos platformoje. Mes jungiame pirkėjus su pardavėjais iš viso pasaulio, palengviname jums patikimų tiekėjų radimą ir verslo tinklo plėtrą.

Su mūsų Xbox 360 didmeninės prekybos pasiūlymais galite didmeniniu mastu pirkti žaidimų konsoles įvairiomis būklėmis. Ar ieškote visiškai naujų modelių ar atnaujintų, viską rasite Merkandi. Peržiūrėkite daugybę pasiūlymų ir pasirinkite tuos, kurie geriausiai atitinka jūsų verslo poreikius. Pasirinkite iš daugybės pigių Xbox 360 ir pirkti labai nuostabia kaina. Pridėdami Xbox 360 žaidimų konsolę prie savo asortimento, tikrai pritrauksite naujų klientų ir įgysite konkurencinį pranašumą.

Xbox 360 platintojai - susisiekite su jais

Norėdami atlikti pirkimą, turėsite sukurti paskyrą mūsų prekybos platformoje. Taip padarę, gausite prieigą prie Xbox 360 platintojų kontaktinių duomenų. Tai leidžia jums tiesiogiai bendrauti su jais, derėtis dėl sandorių ir suderinti sandorio detales.

Neleiskite, kad atstumas ar kalbos barjeras trukdytų jūsų pirkimo patirčiai. Merkandi veikia keliomis kalbomis, užtikrinant sklandų bendravimą tarp pirkėjų ir pardavėjų. Nepriklausomai nuo to, ar esate kitame šalyje, ar kalbate kita kalba, galite lengvai susisiekti su Xbox 360 platintojais iš viso pasaulio per mūsų platformą.

Prisijunkite prie mūsų, raskite patikimus tiekėjus, konkurencingas kainas ir saugius sandorius. Plėskite savo verslą su Xbox 360 didmeniniais pirkimais. Registruokitės dabar ir pradėkite tyrinėti nuostabius pasiūlymus, prieinamus Merkandi!

Nemokamas naujienlaiškis

Kasdieniai pranešimai apie naujas prekes ir naujienas Merkandi portale.