FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 metams REGISTRACIJA IR ATNAUJINIMAS
akcijos negali būti derinamos
17 Likusių nuolaidų skaičius

Geriausi stock pasiūlymai iš 150 šalių

Daugiau nei 100 000 patenkinti naudotojai

Pasiūlymai pigesni net iki 90 nuo pradinės kainos

Tiesioginis kontaktas su perpardavėjais ir didmenininkais

Akių šešėlių paletės didmeninė prekyba

(59 pasiūlymai)
MAYBELLINE
6,30 € /vienetas

MAYBELLINE

81 vnt.
Naujas | A-Ware

Makiažas – neatsiejama daugelio moterų kasdienybės dalis. Akių šešėlių paletė – tai būtinybė kiekvienoje makiažo rankinėje, leidžianti kurti įvairias akį traukiančias išvaizdas - nuo natūralios iki drąsios. Merkandi siūlo didmenines akių šešėlių paletes už itin patrauklią kainą. Pasinaudokite šia proga ir praturtinkite savo asortimentą plačiu aukštos kokybės produktų pasirinkimu.

Didmeninė akių šešėlių palečių prekyba – puikių pasiūlymų gausa

Merkandi – tai B2B prekybos platforma, jungianti mažmenininkus ir didmenininkus. Čia galėsite rasti platų akių šešėlių palečių pasirinkimą iš įvairių šalių. Tai – puiki proga praplėsti savo produktų asortimentą ir pritraukti naujus klientus. Mūsų platformoje taip pat galite pasinaudoti įvairiomis nuolaidomis.

Merkandi siūlo platų akių šešėlių palečių pasirinkimą didmena – įvairių spalvų, dydžių ir dizaino, gautos iš gerai žinomų prekių ženklų. Dalis jų yra perimtos iš išpardavimų ar likvidacijos atsargų, todėl jos yra dar labiau patrauklios dėl savo kainos. Tai puikus būdas sumažinti savo išlaidas ir padidinti pelną. Peržiūrėkite mūsų dabartinius pasiūlymus ir pasirinkite tai, kas geriausiai atitinka jūsų poreikius.

Didmeninė prekyba akių šešėlių paletėmis - atraskite įvairias galimybes

Norint atlikti pirkimą, privalote sukurti paskyrą mūsų prekybos platformoje. Tai suteiks jums galimybę peržiūrėti didmenininkų kontaktus ir tiesiogiai su jais bendrauti. Galėsite aptarti sandorio smulkmenas, užduoti klausimus ir derybas dėl kainų. Dėka daugiakalbės Merkandi platformos, komunikacija yra paprasta ir efektyvi, neatsižvelgiant į kalbos barjerą.

Didmeninis akių šešėlių paletės pirkimas per Merkandi yra saugus ir patogus būdas plėsti savo verslą. Jums nereikia jaudintis dėl sandorio saugumo, kadangi mes bendradarbiaujame tik su patikrintais ir gerai įvertintais tiekėjais. Pasinaudokite mūsų prekybos platforma, kad užmegztumėte naujus verslo ryšius ir praplėstumėte savo kontaktų tinklą. Pridėkite prie mūsų bendruomenės dabar ir pradėkite naršyti įvairius akių šešėlių paletės pasiūlymus didmeninėje prekyboje!

Nemokamas naujienlaiškis

Kasdieniai pranešimai apie naujas prekes ir naujienas Merkandi portale.