FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 metams REGISTRACIJA IR ATNAUJINIMAS
akcijos negali būti derinamos
7 Likusių nuolaidų skaičius

Geriausi stock pasiūlymai iš 150 šalių

Daugiau nei 100 000 patenkinti naudotojai

Pasiūlymai pigesni net iki 90 nuo pradinės kainos

Tiesioginis kontaktas su perpardavėjais ir didmenininkais

Atminties kortelės didmena

(244 pasiūlymai)

Atminties kortelės tapo būtini priedai elektroniniams įrenginiams, tokiems kaip fotoaparatai, išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai ar kompiuteriai. Jos leidžia greitai ir patogiai saugoti daug duomenų, tokių kaip nuotraukos arba vaizdo įrašai. Todėl jų pirkimas didmeninėmis kiekiais yra geras sprendimas jūsų verslui, nepriklausomai nuo to, ar esate mažmenininkas, ar platintojas. Norėdami pirkti didmeninės SD atminties kortelės už patrauklias kainas, naudokitės Merkandi pasiūlymu.

Didmeninės atminties kortelės - geriausi pasiūlymai jūsų verslui

Ieškote patikimų aukštos kokybės SD kortelių tiekėjų? Galite rasti juos mūsų B2B prekybos platformoje. Merkandi yra puiki vieta pirkti atminties korteles ir kitas elektronines priedus. Mūsų pasiūlymas nuolat atnaujinamas, o kainos yra vienos patraukliausių rinkoje. Pirkdami iš patikimų pardavėjų, galite būti tikri, kad gausite aukščiausios kokybės prekes.

Galimybė pirkti didmeninėmis partijomis reiškia, kad galite žymiai sumažinti savo išlaidas. Kuo daugiau perkate, tuo mažesnė kaina už vienetą. O dėka pasiūlymų, prieinamų mūsų prekybos platformoje, nereikia pačiam ieškoti geriausių progų. Šiandien galite pirkti didmeninės atminties korteles, nepriklausomai nuo jų tipo, dydžio ar klasės.

Pirkimas SD kortelių didmeninėmis partijomis - taupykite laiką ir pinigus

Su kuriais bendradarbiaujame pardavėjai atvyksta iš skirtingų šalių, tai garantuoja platų pasiūlymų asortimentą. Tuo pačiu metu Merkandi yra daugiakalbė platforma. Tai palengvina bendravimą su tiekėjais, net jei nežinote jų kalbos, ar tiekėjas yra toli nuo jūsų. 

Norėdami pradėti pirkti SD kortelės didmeninėmis partijomis per Merkandi, viskas, ko jums reikia, yra sukurti paskyrą mūsų svetainėje. Tai labai lengva ir neužtrunka daug laiko. Registruoti vartotojai gali peržiūrėti pardavėjų kontaktinę informaciją ir taip tiesiogiai susisiekti su jais, suderinti sandorio detales. 

Prisijunkite prie mūsų ir sutaupykite daug laiko ir energijos. Dėka mūsų prekybos platformos galite lengvai naršyti pasiūlymus iš skirtingų didmenininkų, palyginti kainas ir rasti geriausius pasiūlymus. Tai puiki galimybė išplėsti jūsų asortimentą elektroniniais priedais ir padidinti jūsų pelną. 

Nedvejokite ir užsiregistruokite dabar! Pasinaudokite patraukliais pasiūlymais ir plėskite savo verslą su mumis!

Nemokamas naujienlaiškis

Kasdieniai pranešimai apie naujas prekes ir naujienas Merkandi portale.