HAPPY SALE HAPPY SALE
-30%
1 metams REGISTRACIJA IR ATNAUJINIMAS
akcijos negali būti derinamos

Geriausi stock pasiūlymai iš 150 šalių

Daugiau nei 100 000 patenkinti naudotojai

Pasiūlymai pigesni net iki 90 nuo pradinės kainos

Tiesioginis kontaktas su perpardavėjais ir didmenininkais

Šunų ėdalo didmeninė prekyba

(60 pasiūlymai)

Šunys, ne veltui pavadinti geriausiais žmogaus draugais, daugeliui yra nuoširdūs kompanionai ir džiaugsmo šaltinis. Todėl jų mityba - ne mažiau svarbi nei mūsų pačių. Šunų maistas turi būti kokybiškas ir tinkamas kiekvienam augintiniui, todėl tai - būtina prekė kiekvienam augintinių savininkui. Jei turite verslą, kuris parduoda gyvūnų reikmenis, įsitikinkite, kad Jūsų asortimente visada būtų pakankamai šunų maisto. Merkandi siūlo platų produktų asortimentą iš patikimų tiekėjų.

Didmeninė šunų maisto prekyba - patogumas ir prieinamumas vienoje vietoje

Dirbate gyvūnų parduotuvėje, veterinarijos klinikoje ar prieglaudoje? Norite praturtinti savo pasiūlymą kokybišku šunų maistu? Pasinaudokite daugybe pasiūlymų mūsų B2B prekybos platformoje. Mes sujungėme pardavėjus iš įvairių pasaulio kampelių, kurie siūlo platų šunų maisto asortimentą didmeninėje prekyboje. Aukštos kokybės produktai už patrauklias kainas padės Jums efektyviau tvarkyti verslo biudžetą.

Merkandi siūlo didmeninės prekybos šunų maistą, priklausančią įvairioms prekių ženklams ir skirtinguose formatuose. Drėgnas ir sausas maistas, įvairių dydžių pakuočių, specialios formuluotės šuniukams ir suaugusiems šunims - čia rasite viską, ko reikia. Mūsų prekybos platformoje galėsite rasti pasiūlymų iš viso pasaulio, viskas sudėliota patogiai ir aiškiai. Jums nebereikės švaistyti laiko ieškant atskirai.

Didmeninė šunų maisto prekyba - atraskite aukščiausios kokybės tiekėjus

Norint atlikti pirkimą, pirmiausia turite užsiregistruoti mūsų prekybos platformoje. Tai leis jums gauti prieigą prie tiekėjo kontaktinių duomenų ir užmegzti tiesioginį ryšį. Peržiūrėkite prieinamus pasiūlymus ir pasirinkite, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius. Toliau susisiekite su pardavėju, aptarkite sandorio smulkmenas ir atlikite pirkimą.

Naudojantis Merkandi platforma, galėsite atrasti naujus partnerius iš viso pasaulio, plečiant savo verslo kontaktų tinklą ir užtikrinant geriausius sandorius. Didmeninė šunų maisto prekyba padės sumažinti prekių išlaidas, o mūsų platforma garantuos sandorių saugumą, apsaugodama jus nuo nepatikimų pardavėjų.

Prisijunkite prie mūsų ir naudokitės aukščiausios kokybės šunų maisto didmenine prekyba už patrauklias kainas. Užmegzkite naujus verslo ryšius ir padidinkite savo įmonės sėkmės galimybes. Registruokitės dabar ir pasinaudokite plačiu galimybių spektru!

Nemokamas naujienlaiškis

Kasdieniai pranešimai apie naujas prekes ir naujienas Merkandi portale.