FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 metams REGISTRACIJA IR ATNAUJINIMAS
akcijos negali būti derinamos
17 Likusių nuolaidų skaičius

Geriausi stock pasiūlymai iš 150 šalių

Daugiau nei 100 000 patenkinti naudotojai

Pasiūlymai pigesni net iki 90 nuo pradinės kainos

Tiesioginis kontaktas su perpardavėjais ir didmenininkais

Pieštukų didmeninė prekyba

(353 pasiūlymai)

Nori pasipildyti savo asortimentą madingomis piniginėmis? Mūsų B2B prekybos platformoje rasi įvairius modelius, kurie ne tik praktiški, bet ir puikiai tinka kaip stilingas aksesuaras. Tai prabangių prekinių ženklų produktai, tarp kurių neginčijamai atsiduria „Guess“, „Gucci“ ir „Moschino“. Tačiau tarp daugybės pasiūlymų, esančių Merkandi platformoje, taip pat galėsi rasti ir pigias vyriškas pinigines iš mažiau žinomų gamintojų didmenine prekyba. Pasirink geriausius sandorius savo verslui.

Didmeninė prekyba piniginėmis - raskite vietą atsargoms papildyti

Turbūt žinai, kad tavo verslo sėkmė iš esmės priklauso nuo tiekėjų patikimumo. Todėl patikimas tiekimo šaltinis yra labai svarbus. Ieškai naujų vietų, kur galėtum papildyti atsargas? Su mumis tai yra lengva. Merkandi platformoje laukia daugybė piniginių didmeninė prekyba. Tai apima modelius, kurie puikiai atitinka dabartines mados tendencijas ir yra prieinami už labai mažas kainas.

Naudojantis mūsų prekybos platforma galima patirti reikšmingus pirkimo proceso pagerinimus ir patogią prieigą prie didžiulio pasirinkimo visame pasaulyje. Galite tikėtis labai sumažintų kainų produktams iš likvidacijos atsargų arba išpardavimų. Pasiūlymai iš įvairių šalių tiekėjų apima ne tik naujus, bet ir naudotus bei atnaujintus vyriškas pinigines didmeninė prekyba. Nepriklauso modelių moterims ir vaikams.

Tiekėjai Piniginių - užmegzkite naujus ryšius

Jei dirbate su ribotu patikimų didmenininkų skaičiumi, galbūt atėjo laikas tai pakeisti. Mūsų prekybos platformoje galite sukurti paskyrą ir atrasti patikimus tiekėjus iš viso pasaulio. Ką gausite? Pirmiausia, galimybę įsigyti pinigines didmeninėmis kainomis. Be to, jūs galėsite praplėsti savo verslo kontaktų tinklą ir užmegzti naujus ryšius, tiek trumpalaikius, tiek ilgalaikius.

Sukūrę paskyrą Merkandi, galėsite ne tik naršyti patrauklius pasiūlymus. Jūs taip pat turėsite galimybę peržiūrėti piniginių pardavėjų kontaktinę informaciją. Tai leis jums tiesiogiai susisiekti su jais ir, susitarus dėl sandorio sąlygų, atlikti pirkimą. Jei tiekimo šaltinių paieška buvo sudėtinga, tai greitai pasikeis, kai tapsite Merkandi registruotu vartotoju. Kadangi Merkandi yra prieinama keliomis kalbomis, kalbos barjeras nebus problema.

Prisijunkite prie mūsų ir pradėkite naudotis puikiais pasiūlymais jau šiandien. Pirkti saugiai ir patogiai. Padarykite savo prekės pasiūlymą patrauklesniu ir palikite konkurentus toli už nugaros. Nepraleiskite šios progos. Užsiregistruokite dabar!

Nemokamas naujienlaiškis

Kasdieniai pranešimai apie naujas prekes ir naujienas Merkandi portale.